/assets/img/bgs/wood-bar.jpg

O mnie

2018-11::1542902426-avatar-ja.jpg

Przede wszystkim jestem Mamą … dzieci dużych i małych. Ale te małe są sprawcą tego co się wydarzyło. Bo pierwsze byli chłopcy - bliźnięta, potem był domek a potem pomysł, że można zrobić z tego firmę.

Odkąd się pojawili z dużą troską, uwagą i zaangażowaniem podchodziłam do wszystkich zakupów związanych z dziećmi. Jak wiadomo jest w czym wybierać. Często trudno jest podjąć decyzję a zwłaszcza kiedy większość rzeczy trzeba kupić podwójnie. Wybrałam opcję trwałości, dobrej jakości a mniejszej ilości – tak aby to co zostało kupione mogło służyć moim dzieciom i może jeszcze komuś innemu… Ten wariant się sprawdza do dzisiaj w ubraniach, zabawkach i innych niezbędnych przedmiotach.

W pewnym momencie zauważyłam, że jeżeli pojawiamy się z naszymi chłopakami w miejscu gdzie znajduje się domek to nic, żadna zabawka nie robi na nich takiego wrażenia jak wchodzenie i wychodzenie z domku, pukanie do drzwi, otwieranie okien itd. i już było jasne, że byłoby super  aby mieli własny…

I potem okazało się, że będziemy mieć ogród i było wiadome, że ani trawa, ani krzaczki, ani alejki i grządki nie będą ważne… Najważniejszy będzie DREWNIANY DOMEK DLA DZIECI.

Od tamtej chwili upłynęło już kilka lat. Moje codzienne obserwacje dzieci  podczas zabawy na placu zabaw, w drewnianym domku, w piaskownicy, na huśtawkach i zjeżdżalni pozwoliły mi wyciągnąć wiele wniosków i wprowadziły kilka modyfikacji w pierwowzorze placu zabaw. Obecny model domku i placu zbaw Radocha jest moim autorskim pomysłem, który łączy atrakcyjność zabawy z bezpieczeństwem potwierdzonym zgodnością z norną PN-EN 1176 dla publicznych placów zabaw.